„Sharp LFF taurė“ antrajame etape – pabaiga

Rungtynių apžvalga.
Į varžybas nuvažiavome su labai sumažejusia sudėtimi.
Komanda išretino traumos, reikalai, ilga kelionė iki kazlų rūdos. Žaidėjus, kurie išvyko į varžybas, galite rasti apačioje rungtynių protokole. 
FK Anykščiai nuotrauka.

Dienos MVP Modestas Bagdonavičius sužaistos 90 minučių ginybos centre, kamuojant traumai. Nors rezultatas ir prastas, bet atiduotos maksimalios jėgos.

Po varžybų nuotaikos dvejopos, turėjome proga įridenti viena, kita kamuolį į vartus, bet iš kitos pusės galime džiaugtis, kad negrįžome su dviženkliu praleistų įvarčių skaičiumi. Iš vakar varžybų galime pasigirti realiai tik tuo, kad jei žaistume „tūkstantį“ būtume laimėje rezultatų 450-100. Esant rezultatui 1-0 Matas Juodelis iš 20 metrų baudos smūgio sudrebino vartų „devynukę“. O apie žaidimą labai daugiau gal ir nėra ką kalbėti, mūsų ginybinę linija draskė greiti šeimininkų komandos puolėjai. Žaisti, kurti sekėsi labai sudėtingai, jei kažką ir išeidavo išpešti tai pritrūkdavo ar paskutinio perdavimo, ar kokybiškesnio smūgio. Džiaugiames proga pasisemti patirties iš ne kartą į Lietuvos futbolo istorijos puslapius įrašyta komandą, neveltui jie yra dabartiniai 2 lygos vicečempionai.

Ačiū FK „Šilas“ už šiltą popietę, vakar buvote visą galvą aukštesni, greitesni, stipresni.

Varžybų nuotraukos (slinkite nuotraukas, kad peržiūrėti visas): FOTO

O mes baigiame savo kovą „Sharp LFF taurėje“. Iki greito.
Jūsų FK „Anykščiai“