Debiutinio sezono uždanga nuleista

Debiutinio sezono uždanga nuleista, bet ji džiaugsminga! Praeitais metais klubo vadovų buvo diskutuota, kur klubas galėtų žaisti, kaip jį atgaivinti. Buvo priimtas sprendimas dalyvauti Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) organizuojamajame SFL lygos turnyre ir vėl grąžinti klubą į didijį futbolą. Gautas atsakymas-galite žaisti!!!! Per žiemą padarėme namų darbus ir atėjo lauktasis sezonas. Ant „popieriaus“ tikrai atrodėme gerai ir nepailstančio lygos apžvalgininko buvo pranašauti aukso medaliai. Bet mūsų tikslas buvo startuoti, sėkmingai užbaigti sezoną, ir tikėtis, kad pakilsime laipteliu aukštyn. Covid-19 pandemija prisidėjo prie to, kad nemažam būriui žaidėjų teko išvykti į užsienį, kiti buvo traumuoti, todėl dažniausiai negalėdavome surinkti optimalios sudėties rungtynėms. Džiugu, kad tie, kurie rungtyniavo, visada atiduodavo visas savo jėgas ir niekam jokių priekaištų negali būti. Tą parodo ir pasiekti rezultatai pirmame atsinaujinusio futbolo klubo „Anykščiai“ sezone!

                           

                  Rungtynių sk. Pralaimėjimai  Lygiosios Pergalės  Įv.santykis     Vieta

FK „Anykščiai“        16                        2                   6               8         +27       III

 

VRFS organizuotoje SFL taurėje pasiektas rezultatas (1/16-finalyje pralaimėta čempionams FK „Medžiai“) neatspindi tikrojo FK „Anykščiai“ žaidimo tose rungtynėse. Po pirmojo kėlinio pralaiminėjome 0:1, o antrajame kėlinyje pavargome, sunku buvo konkuruoti su daug stipresniais fiziškai FK “Medžiais”, todėl buvo pelnytai pralaimėta.

Iškelti tikslai – pasiekti. Ką mano apie sezoną komados vadovas Marius Valančiūnas bei kapitonas Andrius Švagždys?

  1. Taigi, ar FK „Anykščiai“ prieš sezoną deklaruoti tikslai pasiekti?

M.V- Sau kėlėme 3 uždavinius – startuoti, sėkmingai užbaigti sezoną, ir tikėtis, kad pakilsime laipteliu aukštyn. Jie visi yra įvykdyti, tai manau, kad tikslai tikrai pasiekti. Ir, netgi, manyčiau tikslai pasiekti su kaupu. Su kaupu todėl, kad pradėtas darbas atgaivinant futbolą Anykščiuose! Sieksime ir toliau burti žmones, kurie yra neabejingi sporto karaliui futbolui. Tiek maži, tiek dideli, tiek vyresni, tiek senjorai. Visi yra kviečiami prisidėti dalyvaujant FK „Anykščiai“ veikloje: ateiti į stadioną palaikyti komandos, sekti naujienas FK „Anykščiai“ socialinio tinklo paskyroje, dalyvauti konkursuose bei patiems ateiti pažaisti futbolą. Verta paminėti, kad po ilgų įkalbinėjimų į senjorų futbolo komandą FK „Anykščiai“ pavyko susigrąžinti praeityje klube žibėjųsį Aidą Misiūną! Tad, taip, FK „Anykščiai“ pirmojo sezono tikslai įgyvendinti su kaupu!

A.Š- Manau, kad tikslai pasiekti. Atsižvelgiant į tai, kad šis debiutinis sezonas buvo daugiau žvalgybinis, suburta nauja komanda, tai lūkesčiai buvo pateisinti ir FK „Anykščiai“ keliauja toliau!

 

  1. Kaip vertinate sezoną?

M.V- Džiugu, kad nepaisant Covid-19 pandemijos grėsmės baigėme sezoną. Iš vadybinės pusės tikrai nuveikėme nemažai. Su „bilietų“ (maisto gyvūnėliams) rinkimu bent minimaliai prisidėjome prie VŠĮ “Pūkuota svajonė” socialinės veiklos gelbėjant gyvūnus. Organizuodavome loterijas FK „Anykščiai“ socialinio tinklo profilio paskyroje, kurių metu sirgaliai ir prijaučiantys futbolui žmonės galėjo laimėti mūsų partnerių dovanas. Į stadioną rungtynių metu ateidavo vietiniai Anykščių miesto gyventojai, atvykdavo rungtynių pasižiūrėti ir aplinkinių miestų gyventojai. Komanda padarė tai ką galėjo ir jie nusipelnė kuo didžiausios padėkos – AČIŪ KOMANDAI!!! Kažkas gal neišėjo, nepavyko ar ne taip padarėme prieš sezoną, todėl visas klaidas ir nesklandumus bandysime taisyti kitame sezone.

A.Š- Sezonas buvo įdomus, buvo ir gerų, ir prastų rungtynių. Gal kažkiek trūko progų įvarčiams pasiekti, progų realizacijos, nes vienose rungtynėse galime įmušti daug, kitose niekaip nesiseka „pramušti priešininkų vartų“. Jei išlaikysime koncentraciją visose rungtynėse, tai bus viskas gerai ir kitame sezone.

 

  1. Kylate į aukštesnį SFL C divizioną. Kokie ten bus tikslai?

M.V- Apie kito sezono tikslus dar anksti kalbėti. Svarbiausia, kad visi būtų sveiki ir kartu pragyventume tą sunkų Covid-19 pandemijos laikotarpį. Žiemą pradėsime komandos komplektavimo darbus, galimų rėmėjų paieškas. Viską susidėliojus ir sustygavus, bus galima pakalbėti ir apie kito sezono tikslus.

A.Š- Džiaugiamės, kad pasiekėme ir mes jau kitame SFL C divizione. Manau, kad vienas iš tikslų bus tvarkingai, iki galo sudalyvauti visame sekančiame sezone. Tada, labai svarbu, kad būtume draugiškai motyvuota komanda viso kito sezono metu, vienas kitą tik palaikytume, kovotume vienas už kitą ir komandą. O prieš sezoną žinant komandos sudėtį, bus galima pasvarstyti ir apie tikslus, kurie susiję su planuojama užimti vieta lentelėje.

 

  1. O kaip su komandos žaidėjais? Ar jau pagalvojate apie kitų metų sudėtį?

M.V- Mano pagrindinis darbas žiemą vėl dirbti prie organizacinių reikalų, ieškoti rėmėjų, ką jau netrukus ir pradėsiu daryti. Komandos komplektacija daugiausia rūpinsis Andrius ir jam pagelbės dar vienas naujas žmogus mūsų organizacijoje. Prie mūsų komandos prisijungia Arminas Levickas, kuris taip pat sieks pergalių ne vien tik aikštelėje, bet ir už jos ribų.

A.Š- Šiuo metu komanda ilsisi po sezono. Pailsėjus vėl kibsimę į darbus, tai yra sudėties komplektaciją, sezono ir treniruočių planavimą. Manau, kad dauguma šio sezono žaidėjų žais ir kitame sezone. Aišku, ieškosime pastiprinimo, nes norint geresnio rezultato, reikia daugiau keitimų, daugiau energijos. Naujų veidų FK „Anykščiuose“ tikrai pamatysime.

 

FK „Anykščiai“ vadovas Marius Valančiūnas ir komandos kapitonas Andrius Švagždys, pasinaudodami proga, visos komandos vardu nori padėkoti rėmėjams, be kurių pagalbos dalyvavimas SFL lygos D divizione būtų neįmanomas:

Anykščių rajono savivaldybei ir jos merui Sigučiui Obelevičiui bei pavaduotojui Dainiui Žiogeliui,

Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui bei jos direktoriui Arvydui Krikščiūnui,

UAB „Raivilė“ ir jos direktoriui Raimondui Vilūnui,

UAB „Haupa Baltics“ ir jos direktoriui Andriui Krisiūnui,

UAB „Anykščių ratas“ ir jos direktoriui Eimantui Šližiui,

G.Gotovskio firmai, prekiaujančiai Husqvarna įranga, bei jos vadovui Gintautui Gotovskiui,

Dviračių nuomai Anykščiuose ir jos vadovams Mariui Šimėnui, Donatui Šimėnui,

Greito maisto bistro „NO NAME kebab“ ir jos vadovui Arnui Šajevičiui,

Vandenlenčių ir pramogų parkui „WAKEPOND“ ir jos vadovams Tomui Kairiui, Matui Jakovlevui.

 

Didelis AČIŪ Jums už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą!

Sekite mūsų naujienas https://www.facebook.com/fkanyksciai1,  www.fkanyksciai.lt