„Nemiegoję“ turnyro „Futnetas“ čempionai

Sekmadienį įvyko jau 6 metus organizuojamas „ Futnetas“ turnyras. Tai futbolo, teniso, tinklinio mišinys. Turėjęs vykti šeštadienį, buvo perkeltas į sekmadienį visoms komandoms sutikus. Turnyras visada pasižymi komandos pavadinimų įvairovę. Šiemet varžėsi 5 komandos. „RA“, „Nemiegoję“, „Portugalai“, „Dūdėnai“, ANKS-KNS“. Vieno rato sistema, paskutinė komanda krenta, 3-4 vietos užėmusios komandos kovoje dėl 3 vietos, 1-2 dėl čempiono vardo. Komandoms sužaidus po du kartus aiškėjo pirmieji lyderiai tai „Nemiegoję“ ir „ANKS-KNS“. Sunkiau sekėsi žaisti Dūdėnams. Dvikovoje kas taps grupės lyderiu po atkaklios kovos „Nemiegoję“ 2-1 laimėjo prieš „ANKS-KNS“. Išlikimo kovoje, ir dar turėti galimybę kautis dėl medaliu „RA“ 2-1 laimėjo prieš „Dūdėnai“. Komandoms tarpusavyje sužaidus, paskutinę 5 vietą užėmė „Dūdėnai“. Kovoje dėl 3 vietos „RA“ nugalėjo Portugalus 2-0, grupėje tokiu pat rezultatu buvo pralaimėję. Finale kaip ir grupės etape „Nemiegoję“ 2-1 nugalėjo „ANKS-KNS“ ir tapo čempionais. Tariame ačiū pagrindiniam rėmėjui Anykščių rajono savivaldybei. Iki kitų metų!!!!